Gurmánský zážitek v Globus restauraci Liberec: Co musíte ochutnat?

Globus Restaurace Liberec

Široká nabídka jídel

Globus restaurace v Liberci je vyhlášená svou širokou nabídkou jídel, která uspokojí i ty nejnáročnější jazýčky. Ať už máte chuť na něco z české klasiky, jako je svíčková na smetaně s knedlíkem, nebo dáváte přednost mezinárodní kuchyni, v Globusu si zaručeně vyberete. Denně se zde připravují čerstvá jídla z kvalitních surovin, a to za příznivé ceny. Na své si přijdou i milovníci pizzy, těstovin, salátů nebo dezertů. Restaurace v Globusu v Liberci je ideálním místem pro rychlý oběd během nákupu, ale i pro příjemnou večeři s rodinou či přáteli.

Kromě široké nabídky jídel restaurace nabízí i denní menu za zvýhodněnou cenu, které se skládá z polévky a hlavního jídla. Pro ty, kteří spěchají, je zde k dispozici samoobslužný bufet s bohatým výběrem hotových jídel. Globus restaurace v Liberci myslí i na nejmenší a nabízí dětský koutek, kde se děti zabaví, zatímco si rodiče v klidu vychutnají své jídlo.

Čerstvé suroviny z Globusu

V Globusu v Liberci si pochutnáte na jídle z čerstvých surovin. Většinu surovin, ze kterých se v restauraci Globus Liberec vaří, najdete přímo v hypermarketu. Díky tomu máte jistotu, že jíte čerstvé a kvalitní potraviny. Restaurace v Globusu v Liberci nabízí široký výběr jídel, od tradiční české kuchyně až po speciality mezinárodní kuchyně. Denně je pro vás připraveno několik druhů hotových jídel, minutková jídla, polévky, saláty a dezerty.

Hotovky i minutky

V Globusu Liberec myslí na všechny. Ať už máte chuť na rychlou svačinku nebo poctivý oběd, restaurace v Globusu Liberec vás nezklame. Denně se tu připravují čerstvá jídla z kvalitních surovin. Na výběr máte z hotových jídel, minutek i specialit české i mezinárodní kuchyně. Co třeba svíčková na smetaně s knedlíkem, smažený řízek s bramborovým salátem nebo kuřecí steak s hranolkami? A pokud spěcháte, sáhněte po některé z minutek – oblíbené jsou třeba smažený sýr, kuřecí nugetky nebo pizza. K obědu si můžete dát polévku a nechybí ani sladká tečka na závěr – zákusky, dorty a další dezerty. Restaurace v Globusu Liberec je ideálním místem pro rychlý oběd během nákupu, ale i pro klidnou večeři s rodinou.

Denní menu za výhodnou cenu

V Globusu Liberec si pochutnáte na denním menu za skvělou cenu. Každý den pro vás kuchaři v restauraci Globus připravují pestrou nabídku hotových jídel, ze kterých si vybere opravdu každý. Ať už máte chuť na klasickou českou kuchyni, lehčí salát nebo třeba něco z mezinárodní kuchyně, v nabídce denního menu restaurace Globus Liberec si určitě vyberete. Denní menu je k dispozici od 11:00 do 14:00 a vždy zahrnuje polévku a hlavní chod. Navíc si k němu můžete vybrat z nabídky nápojů za zvýhodněnou cenu. Restaurace v Globusu Liberec je ideálním místem pro rychlý a chutný oběd za skvělou cenu. Přijďte si pochutnat na denním menu do restaurace Globus Liberec!

Pizza, těstoviny, saláty

V Globusu Liberec si na své přijdou i milovníci italské kuchyně. Restaurace v Globusu v Liberci nabízí široký výběr pizz, těstovin a salátů, které uspokojí i ty nejnáročnější gurmány. Pizza se připravuje z čerstvého těsta dle tradiční receptury a peče se v peci na dřevo, což jí dodává nezaměnitelnou chuť a aroma. Na výběr je z mnoha druhů pizz s různými druhy masa, sýrů, zeleniny a dalších ingrediencí. Milovníci těstovin si mohou pochutnat na špagetách, penne, tortellini či lasagne s různými druhy omáček, masa a zeleniny. V nabídce nechybí ani klasické italské saláty, jako je Caesar salát, Caprese či salát s grilovaným kuřecím masem. Restaurace v Globusu Liberec je ideálním místem pro rychlý oběd, večeři s přáteli nebo rodinnou oslavu.

Grilované speciality

V Globusu Liberec si na své přijdou i milovníci grilovaných specialit. Naše restaurace v Globusu v Liberci nabízí široký výběr mas, klobás a zeleniny připravených na grilu podle tradičních receptur.

Ochutnat můžete například šťavnaté steaky z hovězího masa, vepřové krkovice, kuřecí prsa nebo klobásy vlastní výroby. Všechny grilované speciality jsou připravovány s maximální péčí a servírovány s čerstvým pečivem a širokou škálou omáček a příloh.

Pro ty, kteří preferují lehčí variantu, nabízíme grilovanou zeleninu, ryby nebo saláty. Ať už si vyberete cokoli, grilované speciality v Globusu Liberec vás zaručeně potěší svou chutí a vůní.

Sladké dezerty a zákusky

V Globusu Liberec si na své přijdou i milovníci sladkého. Restaurace v Globusu nabízí široký výběr dezertů a zákusků, které uspokojí i ty nejnáročnější jazýčky. Co takhle dát si po výtečném obědě nebo večeři lahodný dezert? Na výběr je z klasických českých buchet, jako je bábovka, štrúdl nebo koláče, ale i z modernějších dezertů, jako jsou cheesecaky, panna cotta nebo tiramisu. V nabídce nechybí ani zmrzlina a ovocné saláty. Sladká tečka na závěr je vždycky dobrý nápad a v restauraci Globusu v Liberci si ji užijete se vším všudy.

Káva, limonády, pivo, víno

V Globusu Liberec si na své přijdou i milovníci lahodných nápojů. Po dobrém jídle v restauraci v Globusu v Liberci přijde vhod šálek voňavé kávy. Vybrat si můžete z několika druhů, od silného espressa po jemné cappuccino. Pro osvěžení v horkých dnech restaurace nabízí široký výběr limonád, ať už dáváte přednost klasické citronové nebo exotickému mixu. K obědu či večeři se jistě bude hodit sklenice vychlazeného piva. Na čepu najdete tradiční české značky i speciály z menších pivovarů. Milovníci vína ocení pestrou nabídku vín z Moravy i celého světa. Ať už si vyberete jakýkoliv nápoj, v restauraci Globus Liberec si ho vychutnáte v příjemném prostředí s milou obsluhou.

Rychlé občerstvení s sebou

V Globusu Liberec si na své přijdou i milovníci rychlého občerstvení. V restauraci v Globusu v Liberci najdete širokou nabídku hotových jídel, která si můžete vzít s sebou. Na výběr máte z klasických českých jídel, jako jsou svíčková na smetaně, guláš nebo vepřo-knedlo-zelo. Dále si můžete vybrat z minutek, těstovin, salátů a dezertů. Pro milovníky pizzy je tu také pizza na váhu. Všechna jídla jsou připravována z čerstvých surovin a s důrazem na kvalitu. Rychlé občerstvení v Globusu Liberec je ideální volbou pro ty, kteří nemají čas na vaření, ale přesto si chtějí pochutnat na dobrém jídle.

Příjemné posezení v restauraci

Globus restaurace Liberec a restaurace v Globusu v Liberci jsou skvělou volbou pro ty, kteří hledají příjemné posezení s chutným jídlem. Restaurace nabízí široký výběr jídel za rozumné ceny. Můžete si vybrat z tradičních českých jídel, jako je svíčková na smetaně nebo vepřo knedlo zelo, ale i z mezinárodní kuchyně, například pizzy, těstovin nebo salátů.

Pro ty, kteří spěchají, je tu možnost využít samoobslužného pultu s denním menu. Restaurace je prostorná a světlá, s příjemnou atmosférou. V letních měsících je k dispozici i venkovní terasa. Personál je přátelský a ochotný. Restaurace v Globusu Liberec je ideálním místem pro rodinný oběd, večeři s přáteli nebo rychlou zastávku během nákupů.

Otevírací doba restaurace

Restaurace v Globusu v Liberci nabízí svým zákazníkům širokou škálu chutných jídel po celý den. Ať už se chcete stavit na rychlou snídani, vydatný oběd nebo večeři s rodinou, otevírací doba restaurace je přizpůsobena vašim potřebám. Vychutnat si zde můžete speciality české i mezinárodní kuchyně, připravované z čerstvých a kvalitních surovin. Denně na vás čeká pestrá nabídka hotových jídel, minutek, salátů, dezertů a nápojů. Otevírací doba restaurace v Globusu Liberec je od pondělí do neděle, vždy od 8:00 do 21:00. Díky tomu si můžete pochutnat na lahodném jídle v příjemném prostředí restaurace kdykoli během dne, ať už jste na nákupech v obchodním domě Globus nebo jen projíždíte Libercem.

Možnost rezervace stolů

V Globusu Liberec si můžete vychutnat lahodné pokrmy v příjemném prostředí restaurace. Ať už plánujete rodinný oběd, večeři s přáteli nebo jen rychlou zastávku během nákupu, restaurace v Globusu Liberec vám nabízí široký výběr jídel a nápojů. Pro větší pohodlí a jistotu místa, zvláště ve špičce, doporučujeme rezervaci stolu.

Informace o dostupnosti a možnosti rezervace získáte přímo v Globusu restaurace Liberec. Kontaktovat je můžete telefonicky nebo se informovat přímo na místě u obsluhy restaurace.

Užijte si příjemné posezení a skvělé jídlo v Globusu restaurace Liberec.

Publikováno: 20. 06. 2024

Kategorie: jídlo a pití

Autor: OndrejSpalek

Tagy: globus restaurace liberec | restaurace v globusu v liberci