Havlíčkův Brod Hýčká Chuťové Pohárky: Objevte Nejlepší Restaurace

Nejlepší Restaurace Havlíčkův Brod

Restaurace U Kata: Tradiční česká kuchyně

V srdci staré Prahy, jen pár kroků od rušného Václavského náměstí, se nachází restaurace s netradičním názvem "U Kata". Nebojte se, gilotinu tu nečekejte! Název odkazuje na historickou postavu kata, který sídlil v blízkosti restaurace v minulých stoletích. Dnes tu na vás čeká útulné prostředí s dobovou atmosférou a především poctivá česká kuchyně. Ochutnat tu můžete klasiku jako svíčkovou na smetaně, vepřovou pečeni s knedlíkem a zelím, guláš nebo smažený sýr. V nabídce nechybí ani speciality zvěřiny a ryb. Restaurace "U Kata" je ideálním místem pro ty, kdo chtějí ochutnat tradiční českou kuchyni v příjemném prostředí za rozumné ceny.

Pizzerie La Strada: Italské speciality a pizza

Vítejte v restauraci La Strada, kde se snoubí vášeň pro italskou kuchyni s přátelskou atmosférou. Naše menu nabízí široký výběr tradičních italských specialit, od lahodných těstovin přes čerstvé saláty až po neodolatelné dezerty. Hlavním lákadlem je však bezesporu naše pizza, připravovaná podle originální receptury z těch nejkvalitnějších surovin. Těsto necháváme pomalu kynout, aby bylo krásně nadýchané, a používáme pouze pravou mozzarellu a rajčata San Marzano. Ať už máte chuť na klasiku jako Margherita nebo Capricciosa, nebo dáváte přednost originálním kombinacím, v La Strada si zaručeně vyberete. Přijďte ochutnat pravou chuť Itálie!

Restaurace Na Růžku: Moderní gastronomie

V srdci historického centra města se nachází restaurace Na Růžku, která nabízí moderní gastronomii v příjemném prostředí. Šéfkuchař s dlouholetou praxí v zahraničí si pohrává s chutěmi a vytváří originální pokrmy z čerstvých a sezónních surovin. Na jídelním lístku najdete speciality jako grilovaná chobotnice s pyré z červené řepy, hovězí líčka na víně s celerovým pyré nebo pečený kořenový celer s hříbkovou omáčkou. K jídlu si můžete vybrat z bohaté nabídky vín z Moravy i ze světa. Restaurace Na Růžku je ideálním místem pro romantickou večeři, posezení s přáteli nebo firemní akci.

Pivnice U Slona: Široký výběr piv a jídlo k pivu

V srdci města na vás čeká pivnice U Slona, která potěší milovníky zlatavého moku i poctivé kuchyně. Na čepu se střídá několik druhů piv, od klasických ležáků až po speciály z malých pivovarů. K pivu si můžete dát něco malého k zakousnutí, například nakládaný hermelín nebo utopence, ale i vydatnější jídla jako guláš nebo vepřovou pečeni. Obsluha je vždy usměvavá a ráda vám s výběrem poradí. Pivnice U Slona je ideálním místem pro posezení s přáteli, rodinnou oslavu nebo jen tak na skleničku po práci.

Kavárna Bez Konceptu: Snídaně, brunch a káva

Kavárna Bez Konceptu je skvělým místem pro ty, kteří hledají pohodové místo pro snídani, brunch nebo jen šálek dobré kávy. Nabízí široký výběr snídaňových jídel, od klasických vajíček na různé způsoby až po lívance a ovocné misky. Pro brunch si můžete vybrat z několika druhů sendvičů, salátů a polévek. Káva je zde vynikající, připravovaná z kvalitních zrn a s láskou baristy. Prostředí kavárny je příjemné a útulné, ideální pro setkání s přáteli nebo pro odpočinek od ruchu velkoměsta.

Cukrárna U Zvonu: Domácí zákusky a dorty

V srdci historického centra města se nachází cukrárna U Zvonu, která láká na tradiční české zákusky a dorty. V útulné atmosféře si můžete pochutnat na klasických laskominách jako je větrník, indiánek nebo sacher dort. Všechny dezerty jsou připravovány s láskou a péčí z kvalitních surovin. Cukrárna U Zvonu je ideálním místem pro posezení s přáteli, rodinou nebo jen tak na šálek kávy a něco sladkého.