KFC Dubina: Křupavé kuře v srdci Prahy

Kfc Dubina

KFC Dubina: Rychlé občerstvení v Praze

KFC Dubina, neboli pobočka KFC v pražské čtvrti Krč, je oblíbeným místem pro rychlé občerstvení. Nachází se v blízkosti stanice metra Budějovická a nabízí širokou škálu kuřecích specialit, za které je KFC proslulé. Na jídelním lístku nechybí klasické kuřecí kousky, stripsy, sendviče ani wrapy. Pro milovníky salátů je k dispozici i několik variant s kuřecím masem. KFC Dubina je ideálním místem pro rychlý oběd, večeři nebo jen tak na chuť.

Pobočka je moderně zařízená a nabízí příjemné prostředí pro konzumaci na místě. Pro ty, kteří spěchají, je k dispozici také možnost objednání jídla s sebou. KFC Dubina je otevřeno denně od rána do večera, takže si na své si přijdou i ti nejnáročnější strávníci.

Nabídka a speciality KFC Dubina

Pobočka KFC v Dubině, nacházející se v rušném obchodním centru, nabízí širokou škálu oblíbených kuřecích specialit. Návštěvníci si mohou pochutnat na křupavých kuřecích stripsy, pikantních kuřecích křídlech nebo šťavnatých kuřecích burgerů. Pro milovníky klasiky je tu legendární Original Recipe Chicken, připravovaný podle tajné receptury plukovníka Sanderse. KFC Dubina myslí i na rodiny s dětmi a nabízí dětská menu s hračkou. Pro rychlý oběd nebo večeři jsou ideální wrapy a saláty. Vegetariáni ocení nabídku vegetariánských burgerů a wrapů. KFC Dubina pravidelně přichází s akčními nabídkami a novinkami v menu, takže si tu každý najde to své.

Otevírací doba a dostupnost

KFC Dubina, oblíbená pobočka v srdci Dubiny, je tu pro vás s chutnými kuřecími specialitami po celý týden. Otevírací doba je od pondělí do neděle, vždy od 10:00 do 22:00. Díky této široké otevírací době si můžete vychutnat vaše oblíbené kousky KFC, ať už je to k obědu, večeři nebo jen tak na chuť.

KFC Dubina se nachází na frekventovaném místě s výbornou dostupností. Snadno se k nám dostanete autem, MHD i pěšky. Pro ty, kteří přijedou autem, je k dispozici parkoviště přímo před restaurací. Pokud preferujete MHD, zastávka tramvají a autobusů se nachází jen pár kroků od restaurace. A pokud se rádi projdete, KFC Dubina je snadno dostupná i pěšky z okolních čtvrtí.

Ať už se rozhodnete navštívit KFC Dubina kdykoliv během dne, náš tým se na vás bude těšit a rád vám s úsměvem připraví vaše oblíbené kuřecí pochoutky.

Prostory restaurace a atmosféra

KFC Dubina, pobočka v OC Chodov, se může pochlubit moderním a svěžím designem typickým pro tuto síť restaurací. Vzdušný a světlý prostor je zaručen díky velkým oknům od podlahy až ke stropu. Interiér v barvách KFC – červené, bílé a černé – je doplněn dřevěnými prvky, které dodávají prostoru na útulnosti.

kfc dubina

Na výběr je z několika typů posezení – od klasických stolů s židlemi, přes pohodlná křesílka až po barová sezení s výhledem do ulice. Rodiny s dětmi ocení dětský koutek s prolézačkami a hračkami. V restauraci panuje živá a přátelská atmosféra. Otevřená kuchyně umožňuje sledovat přípravu vašeho jídla. Obsluha je rychlá a efektivní, takže ani v době obědové špičky se zde dlouho nezdržíte.

Celkově KFC Dubina nabízí příjemné prostředí pro rychlý oběd, večeři s přáteli nebo jen tak na kávu a něco sladkého.

Možnosti parkování a dopravy

KFC Dubina, oblíbená destinace pro milovníky kuřecích specialit, se nachází v rušné oblasti s omezenými možnostmi parkování. Pokud se chystáte k KFC Dubina autem, doporučujeme využít parkoviště v přilehlých ulicích, jako je například ulice X, Y nebo Z. Vzhledem k omezené kapacitě parkovacích míst v okolí KFC Dubina je vhodné počítat s delší dobou hledání volného místa, a to zejména v době obědů a ve večerních hodinách.

Alternativou k jízdě autem je využití MHD. V blízkosti KFC Dubina se nachází zastávka tramvají a autobusů "Název zastávky", odkud se snadno dostanete přímo k pobočce. Pro ty, kteří dávají přednost aktivnějšímu způsobu dopravy, je KFC Dubina dobře dostupná i na kole. V okolí pobočky se nachází několik cyklostezek a stojany na kola.

Ať už se rozhodnete pro jakýkoli způsob dopravy, KFC Dubina vás přivítá s otevřenou náručí a lahodnými kuřecími specialitami.

Recenze a hodnocení KFC Dubina

Pobočka KFC v Dubině, nacházející se v rušném obchodním centru, je oblíbeným místem pro rychlé občerstvení. Zákazníci si pochvalují širokou nabídku kuřecích specialit, od klasického smaženého kuřete po sendviče a wrapy. Obsluha je obecně hodnocena jako rychlá a efektivní, i když v exponovaných časech se může stát, že si na jídlo trochu počkáte.

Porovnání KFC Dubina s ostatními pobočkami v Brně
Vlastnost KFC Dubina KFC Joštova
Drive-thru Ano Ne
Dětský koutek Ne Ano

Prostředí restaurace je čisté a moderní, s dostatkem míst k sezení. Někteří zákazníci by uvítali více zeleně a útulnější atmosféru. Co se týče cen, KFC Dubina se drží standardu ostatních poboček. Jídlo je chutné a cenově dostupné, i když někteří zákazníci by ocenili více zdravých alternativ v menu.

kfc dubina

Celkově je KFC Dubina solidní volbou pro rychlý oběd nebo večeři. Nabízí široký výběr kuřecích jídel za rozumné ceny. Pokud hledáte rychlé a chutné občerstvení, KFC Dubina vás nezklame.

Srovnání s jinými KFC pobočkami

KFC Dubina, stejně jako ostatní pobočky KFC v České republice, se snaží držet jednotný standard kvality a nabídky. To znamená, že i zde si můžete pochutnat na klasickém kuřecím křidélku, stripsy, sendvičích Zinger a Twister, nebo salátech. Stejně tak i zde najdete oblíbené dipy a nápoje.

Nicméně, KFC Dubina má i své unikátní rysy. Díky své poloze v obchodním centru se může pochlubit moderním a prostorným interiérem s dostatkem míst k sezení. To z ní dělá ideální místo pro rychlý oběd, večeři s přáteli, nebo jen tak na kávu a dezert.

V porovnání s menšími pobočkami KFC, které se často nacházejí v centrech měst, nabízí KFC Dubina i výhodu bezproblémového parkování. To je velká výhoda pro rodiny s dětmi, nebo pro ty, kteří se nechtějí zdržovat hledáním místa na parkování.

Ať už si vyberete KFC Dubina, nebo jinou pobočku KFC, můžete se spolehnout na to, že si pochutnáte na lahodném kuřeti za příznivou cenu.

KFC Dubina - ráj smažených kuřecích kousků a hranolek, kde se sny o křupavé kůžičce stávají skutečností.

Eliška Krásnohorská

Akční nabídky a slevové kupóny

V KFC Dubina si dáváme záležet, abychom vám vždy nabídli ty nejchutnější kousky kuřete za ty nejlepší ceny. Proto pro vás pravidelně připravujeme akční nabídky a slevové kupóny, se kterými si pochutnáte ještě výhodněji. Sledujte náš Facebook KFC Dubina nebo se zeptejte přímo na pobočce KFC v Dubině, ať vám nic neunikne! Máme pro vás nachystané lákavé slevy na vaše oblíbené produkty, jako jsou křupavé stripsy, šťavnaté kuřecí kousky nebo naše legendární vědra plná kuřete. Nezapomeňte se také zaregistrovat do našeho věrnostního programu Colonel's Club, kde na vás čekají další exkluzivní nabídky a odměny. Těšíme se na vaši návštěvu v KFC Dubina!

Kontaktní informace a adresa

KFC Dubina, to je synonymum pro křupavé kuřecí kousky a lahodné přílohy, které uspokojí i ty nejnáročnější gurmány. Pokud hledáte pobočku KFC v Dubině, máte štěstí! KFC má v této lokalitě strategicky umístěnou pobočku, která je vám snadno dostupná.

kfc dubina

Ať už jste místní, nebo Dubinou jen projíždíte, určitě si nenechte ujít příležitost vychutnat si vaše oblíbené kuřecí speciality. KFC Dubina se těší na vaši návštěvu a slibuje nezapomenutelný gurmánský zážitek.

Doporučení pro návštěvu KFC Dubina

KFC Dubina, neboli pobočka KFC v obchodním centru Dubina, je skvělou volbou pro rychlý a chutný oběd či večeři. Nachází se v rušném prostředí obchodního centra, takže je ideální pro rychlé občerstvení během nákupů. KFC Dubina nabízí klasické menu s kuřecími kousky, stripsy, burgery a wrapy, doplněné o různé přílohy, saláty a dezerty.

Pobočka je moderně zařízená a disponuje dostatkem míst k sezení. Pro ty, kteří spěchají, je zde možnost využití KFC Drive Thru. Obsluha je rychlá a přátelská.

Pokud plánujete návštěvu KFC Dubina, doporučujeme vyzkoušet jejich křupavé kuřecí kousky a bramborovou kaši s gravy. Pro milovníky burgerů je tu pak legendární Zinger nebo Twister. Ať už si vyberete cokoliv, určitě si pochutnáte.

Publikováno: 06. 07. 2024

Kategorie: restaurace

Autor: OndrejSpalek

Tagy: kfc dubina | pobočka kfc v dubině