KFC Litoměřice: Křupavé kuře konečně dorazilo!

Kfc Litoměřice

KFC Litoměřice: Kde chutná kuře

Litoměřice, malebné město na soutoku Labe a Ohře, skrývá mnoho gastronomických pokladů. Mezi nimi se hrdě řadí i restaurace KFC, která si své věrné fanoušky získala díky křupavému kuřeti podle tajné receptury plukovníka Sanderse. Ať už máte chuť na pikantní křidýlka, šťavnaté stripsy nebo poctivý bucket pro celou rodinu, v KFC Litoměřice si zaručeně přijdete na své. Restaurace se nachází v obchodním centru a nabízí příjemné prostředí s rychlou obsluhou.

Nabídka a speciality

V naší nabídce najdete širokou škálu jídel české i mezinárodní kuchyně. Od klasických svíčkových a gulášů, přes těstoviny a rizota, až po speciality z grilu. Na své si přijdou i vegetariáni a vegani.

Dbáme na to, abychom používali vždy čerstvé a kvalitní suroviny od lokálních dodavatelů. Naše maso pochází z českých chovů a zeleninu odebíráme od farmářů z blízkého okolí.

Kromě stálého jídelního lístku pro vás každý den připravujeme i polední menu za zvýhodněnou cenu. A pokud máte chuť na něco sladkého, určitě ochutnejte naše domácí dezerty.

Otevírací doba a kontakt

Navštivte nás kdykoli během otevírací doby. V pracovní dny jsme tu pro vás od 8:00 do 18:00. O víkendu se na vás těšíme od 9:00 do 17:00. Potřebujete se na něco zeptat? Volejte na telefonní číslo +420 123 456 789 nebo nám napište e-mail na adresu info@example.cz. Rádi vám se vším poradíme.

Doprava a parkování

Do centra města se pohodlně dostanete městskou hromadnou dopravou, zastávka tramvají a autobusů se nachází jen pár minut chůze odtud. Pro ty, kteří preferují vlastní automobil, je k dispozici placené parkoviště přímo v budově. Rezervaci parkovacího místa doporučujeme provést předem, a to telefonicky nebo emailem. V okolí se nachází také několik dalších placených parkovišť, ale jejich obsazenost je obvykle vysoká. Pokud se rozhodnete pro parkování na ulici, věnujte prosím pozornost dopravnímu značení a zónám placeného stání.

Atmosféra restaurace

Hned po vstupu do restaurace vás uvítá příjemná a útulná atmosféra. Interiér je vkusně zařízený v kombinaci moderních a rustikálních prvků, čímž vzniká harmonický a elegantní prostor. Teplé barvy na stěnách a dřevěný nábytek navozují pocit pohody a domova. Tlumené osvětlení a decentní hudba dokreslují intimní atmosféru, která je ideální pro romantickou večeři ve dvou i pro posezení s přáteli.

Recenze a hodnocení

Názory našich čtenářů jsou pro nás důležité a vždy si rádi vyslechneme, co si o našich produktech myslíte. Vaše recenze nám pomáhají zlepšovat se a přinášet vám to nejlepší. Ať už jste s nákupem spokojeni, nebo máte nějaké výhrady, podělte se o svůj názor. Vaše zpětná vazba je cenná!

Můžete hodnotit naše produkty hvězdičkami, psát podrobné recenze nebo se podělit o své zkušenosti na sociálních sítích. Děkujeme, že jste s námi!

KFC Litoměřice: Rychlé občerstvení

V Litoměřicích si milovníci kuřecích specialit přijdou na své v restauraci KFC. Najdete ji v obchodním centru, kde láká na křupavé kuřecí stripsy, pikantní křídla a další pochoutky. Kromě klasického menu nabízí i saláty a dezerty. Pro rodiny s dětmi je tu dětský koutek. Restaurace je otevřena denně a nabízí možnost rychlého občerstvení.

Publikováno: 18. 06. 2024

Kategorie: restaurace

Autor: OndrejSpalek

Tagy: kfc litoměřice | pobočka kfc v litoměřicích