KFC Praha: Průvodce nejlepšími kuřaty ve městě

Kfc Prague

KFC v Praze: Přehled

Praha, hlavní město České republiky, se může pochlubit širokou škálou restaurací rychlého občerstvení a KFC mezi nimi hraje významnou roli. S desítkami poboček po celém městě si milovníci kuřecího masa v Praze přijdou na své. Restaurace KFC v Praze nabízejí známé menu plné křupavých kuřecích kousků, sendvičů, hranolků a dalších pochoutek. Ať už toužíte po klasickém stripsy bucketu, lahodném Twisteru nebo osvěžujícím salátu, KFC má pro vás něco.

Restaurace KFC v Praze se nacházejí v rušných nákupních centrech, na frekventovaných ulicích i v klidnějších částech města. Většina poboček je otevřena denně od rána do večera, takže si na kuřeti z KFC můžete pochutnat prakticky kdykoli. Mnoho restaurací nabízí také možnost objednání jídla s sebou nebo doručení až domů.

KFC v Praze se snaží vycházet vstříc i moderním trendům a požadavkům zákazníků. Většina restaurací je vybavena Wi-Fi připojením a některé pobočky nabízejí i samoobslužné kiosky pro rychlejší a pohodlnější objednávku.

Nabídka KFC: Klasiky a novinky

Praha, pulzující srdce České republiky, je také domovem mnoha restaurací KFC, které uspokojí vaše chutě na křupavé kuře. Ať už jste fanoušky klasiky nebo toužíte po nových dobrodružstvích, KFC Praha má pro každého něco. Milovníci tradiční chuti si přijdou na své s originálním kuřetem Kentucky Fried Chicken, připravovaným podle tajné receptury Colonela Sanderse s 11 bylinkami a kořením. Křupavé stripsy, lahodné Twistry a šťavnaté sendviče Zinger uspokojí i ty nejnáročnější. Pro ty, kteří hledají něco nového, KFC Praha pravidelně představuje sezónní speciality a limitované edice. Ať už si vyberete cokoli, nezapomeňte na lahodné přílohy jako hranolky, coleslaw nebo bramborovou kaši. KFC Praha je ideální volbou pro rychlý oběd, večeři s přáteli nebo rodinnou oslavu.

Ceny v KFC Praha

Praha, pulzující srdce České republiky, nabízí nepřeberné množství restaurací a fast food řetězců. Mezi nimi nechybí ani oblíbené KFC, které láká na křupavé kuřecí speciality. Ceny v KFC Praha se liší v závislosti na lokalitě a typu restaurace. Obecně platí, že restaurace v centru města a v obchodních centrech mívají ceny o něco vyšší než ty na okraji Prahy.

Pro milovníky klasiky je tu Twister za cca 130 Kč, sendvič Zinger za cca 150 Kč nebo kuřecí stripsy v nabídce od cca 120 Kč. Rodiny s dětmi ocení zvýhodněné balíčky, jako je například Kyblík pro celou rodinu, jehož cena se pohybuje okolo 500 Kč. Pro ty, kteří hledají rychlou svačinu, je tu možnost dát si kuřecí řízek Longer za cca 80 Kč nebo salát Caesar za cca 130 Kč. Kromě hlavních jídel nabízí KFC Praha také široký výběr příloh, dezertů a nápojů.

Ceny se mohou lišit v závislosti na aktuální nabídce a promo akcích. Pro nejnovější informace o cenách a nabídkách doporučujeme navštívit webové stránky KFC Česká republika nebo se informovat přímo v restauracích KFC v Praze.

Otevírací doba KFC Praha

Praha, hlavní město České republiky, je plná restaurací KFC, které uspokojí vaše chutě na křupavé kuře. Ať už jste místní nebo turista, určitě narazíte na jednu z mnoha poboček rozesetých po celém městě.

Otevírací doba

Otevírací doba KFC v Praze se liší v závislosti na konkrétní lokalitě a dni v týdnu. Většina restaurací KFC v centru Prahy je otevřena každý den od 10:00 do 23:00, aby uspokojila ranní ptáčata i noční sovy. Některé pobočky, zejména ty v nákupních centrech, mohou mít upravenou otevírací dobu, která se shoduje s otevírací dobou nákupního centra.

Pro nejaktuálnější informace o otevírací době konkrétní restaurace KFC v Praze doporučujeme navštívit oficiální webové stránky KFC Česká republika nebo využít oblíbené mapové aplikace, jako je Google Maps, které často zobrazují aktuální otevírací dobu provozoven.

Dobrou chuť!

Ať už si chcete dát rychlý oběd, pozdní večeři nebo jen svačinu mezi tím, KFC Praha je tu pro vás s širokou nabídkou lahodného kuřete, hranolků a dalších dobrot.

Rozvoz KFC Praha: Možnosti

Praha, hlavní město České republiky, nabízí širokou škálu možností stravování, včetně oblíbeného fast food řetězce KFC. Pro ty, kteří si chtějí vychutnat lahodné kuřecí speciality z pohodlí domova nebo kanceláře, je k dispozici rozvoz KFC Praha.

Jak si objednat rozvoz KFC v Praze?

Existuje několik způsobů, jak si objednat rozvoz KFC v Praze:

  • Rozvážkové služby: Mnoho restaurací KFC v Praze spolupracuje s rozvážkovými službami, jako jsou Dáme jídlo, Bolt Food a Wolt. Tyto platformy umožňují zákazníkům procházet menu KFC, zadávat objednávky a sledovat jejich doručení v reálném čase.
  • Vlastní rozvoz KFC: Kromě rozvážkových platforem některé restaurace KFC v Praze také provozují vlastní rozvozové služby. Zákazníci si mohou objednat telefonicky nebo prostřednictvím webových stránek KFC.

Ať už si vyberete jakoukoli možnost, rozvoz KFC Praha vám umožní vychutnat si vaše oblíbené kuřecí pochoutky, aniž byste museli vycházet z domu.

KFC Praha: Recenze a hodnocení

Praha, pulzující metropole s bohatou historií a kulturou, nabízí i širokou škálu gastronomických zážitků. Mezi nimi nechybí ani oblíbené restaurace KFC, které lákají na křupavé kuřecí speciality. V Praze najdete pokyny KFC rozeseté po celém městě, od centra až po okrajové čtvrti.

Restaurace KFC v Praze se těší velké popularitě, a to z několika důvodů. Nabízejí rychlé a chutné občerstvení za dostupné ceny, což ocení studenti, pracující i rodiny s dětmi. Klasické kuřecí kousky, stripsy, wrapy a sendviče doplňuje široká nabídka příloh, dezertů a nápojů.

Návštěvníci KFC v Praze si pochvalují především křupavost kuřecího masa a bohatou chuť. Oceňují také příjemnou atmosféru restaurací a ochotný personál. Většina poboček KFC v Praze nabízí možnost stravování na místě i takeaway. Některé pobočky disponují i dětským koutkem, což ocení rodiny s dětmi.

Ať už jste milovníky klasiky nebo rádi zkoušíte nové chutě, KFC v Praze vás nezklame.

Vegetariánské možnosti v KFC

Ačkoliv je KFC známé především svým smaženým kuřetem, vegetariánské možnosti v pražských pobočkách KFC jsou stále omezenější. V nabídce sice nenajdete klasické vegetariánské burgery, ale existuje několik alternativ, které by vás mohly zaujmout. Mezi vegetariánské možnosti patří například Twister Vege s grilovaným hermelínem, saláty bez masa (dbejte na výběr dresinku, některé mohou obsahovat mléčné výrobky) a přílohy jako hranolky, kukuřice nebo coleslaw. Bohužel, nabídka se může lišit v závislosti na konkrétní pobočce KFC v Praze. Doporučujeme se informovat přímo na místě nebo si prohlédnout aktuální menu na webových stránkách KFC.

KFC a alergeny: Informace

V restauracích KFC v Praze si pochutnáte na ikonických kuřecích specialitách, ale co alergeny? KFC se snaží vyjít vstříc i zákazníkům s dietními omezeními a poskytuje informace o alergenech obsažených v jednotlivých pokrtech. Tyto informace najdete na webových stránkách KFC, kde si můžete prohlédnout alergenové karty pro každé jídlo z nabídky. Pokud máte specifické alergie nebo dietní požadavky, je vždy nejlepší se informovat přímo na místě v restauraci. Personál KFC v Praze je vám rád zodpoví vaše dotazy a pomůže s výběrem jídla, které bude pro vás bezpečné a zároveň chutné. Pamatujte, že i přes maximální snahu o prevenci nelze vyloučit stoprocentní eliminaci alergenů v kuchyni.

KFC věrnostní program: Výhody

V Praze najdete spoustu poboček KFC, kde si můžete pochutnat na křupavém kuřeti a dalších dobrotách. A co je ještě lepší? S věrnostním programem KFC si můžete užít spoustu výhod. Za každou utracenou korunu sbíráte body, které pak můžete vyměnit za lákavé odměny, jako jsou porce hranolek zdarma, slevy na vaše oblíbená menu nebo dokonce celé produkty zdarma. Čím více bodů nasbíráte, tím lepší odměny na vás čekají. Stačí se zaregistrovat online nebo v aplikaci KFC a začít sbírat body už při vaší příští návštěvě. Věrnostní program je skvělý způsob, jak ušetřit peníze a užít si ještě více radosti z vašeho oblíbeného fast foodu.

KFC Praha: Kontaktní informace

Ať už toužíte po křupavém kuřeti, lahodných stripsech nebo jen po rychlém a chutném obědě, KFC v Praze je tu pro vás. S desítkami restaurací po celé metropoli si stačí jen vybrat tu nejbližší. Najdete nás v centru města i v obchodních centrech na okraji Prahy. Každá restaurace nabízí příjemné prostředí a rychlou obsluhu. Kromě klasické nabídky se můžete těšit i na sezónní speciality a výhodné akce. Pro ty, co spěchají, je tu možnost využití samoobslužných kiosků nebo objednání s sebou. Informace o otevírací době a přesné adrese konkrétní restaurace KFC v Praze snadno najdete na webových stránkách KFC. Nezapomeňte sledovat i sociální sítě KFC, kde se dozvíte o všech novinkách a akcích jako první.

Publikováno: 27. 06. 2024

Kategorie: jídlo a pití

Autor: OndrejSpalek

Tagy: kfc prague | informace o restauracích kfc v praze