Restaurace Globus Karlovy Vary: Rychlá zastávka s chutí

Restaurace Globus Karlovy Vary

Široká nabídka jídel

Restaurace Globus Karlovy Vary a restaurace v obchodním centru Globus v Karlových Varech jsou vyhlášené svou širokou nabídkou jídel. Na své si tu přijdou milovníci české i mezinárodní kuchyně. Denně se tu připravují čerstvá jídla z kvalitních surovin. V nabídce nechybí ani speciality šéfkuchaře a sezónní pokrmy.

V restauraci si můžete dát snídani, oběd i večeři. K dispozici je také široký výběr nápojů, včetně piva z pivovaru Globus. Restaurace je ideálním místem pro rodinné oslavy, firemní akce i romantické večeře.

V nabídce restaurace Globus Karlovy Vary najdete například:

  • Tradiční česká jídla: svíčková na smetaně, guláš, vepřo knedlo zelo
  • Minutky: smažený sýr, řízek, kuřecí steak
  • Pizzy
  • Těstoviny
  • Saláty
  • Dezerty

Restaurace v obchodním centru Globus v Karlových Varech nabízí kromě výše uvedeného také:

  • Sushi
  • Asijské speciality
  • Hamburgery
  • Zdravé a dietní pokrmy

Ať už si vyberete cokoli, v restauraci Globus Karlovy Vary si zaručeně pochutnáte.

Obědové menu každý den

V restauraci Globus Karlovy Vary si pochutnáte na pestrém obědovém menu každý den. Na výběr máte z několika hotových jídel, polévek a dezertů. Kuchaři v restauraci Globus Karlovy Vary připravují jídla z čerstvých a kvalitních surovin. Denně obměňované menu uspokojí i ty nejnáročnější strávníky. Restaurace Globus Karlovy Vary je ideálním místem pro rychlý a chutný oběd.

Restaurace v obchodním centru Globus v Karlových Varech nabízí kromě denního menu také široký výběr minutkových jídel, salátů a nápojů. Vychutnat si zde můžete také snídani nebo večeři. Restaurace v obchodním centru Globus v Karlových Varech je ideálním místem pro setkání s přáteli nebo rodinou.

Čerstvé suroviny z Globusu

Věděli jste, že restaurace Globus v Karlových Varech si zakládá na čerstvosti a kvalitě surovin? A co víc, většinu z nich odebírá přímo z hypermarketu Globus, který je součástí stejného obchodního centra. Díky tomu máte jistotu, že si pochutnáte na pokrmech z čerstvých, lokálních a pečlivě vybraných surovin. Ať už si dáte hovězí steak z řeznictví Globus, zeleninový salát z čerstvě dovezené zeleniny nebo dezert z lokální pekárny, vždycky si pochutnáte na té nejvyšší kvalitě. Restaurace v obchodním centru Globus v Karlových Varech je tak ideálním místem pro rodinný oběd, večeři s přáteli nebo jen tak na rychlý oběd během nákupů.

Pizza, těstoviny, saláty

V restauraci Globus Karlovy Vary a v restauraci v obchodním centru Globus v Karlových Varech si můžete pochutnat na široké škále pizz, těstovin a salátů. Pizza je připravována z čerstvého těsta dle tradiční receptury a na výběr je z mnoha druhů s různými druhy masa, sýrů a zeleniny. Milovníci těstovin ocení klasické italské recepty jako Spaghetti Carbonara, Bolognese či Penne Arrabbiata, ale i speciality restaurace. Pro ty, kteří dávají přednost lehčímu jídlu, je v nabídce pestrá škála salátů z čerstvé zeleniny, sýrů, masa a dresinků. Ať už si vyberete cokoli, restaurace Globus Karlovy Vary vám zaručí čerstvé suroviny, příjemnou atmosféru a rychlou obsluhu.

Klasická česká kuchyně

V Karlových Varech si milovníci tradičních chutí přijdou na své v restauraci Globus. Ta láká na poctivou klasickou českou kuchyni připravovanou z čerstvých a kvalitních surovin. V nabídce nechybí oblíbené pokrmy jako vepřová pečeně s knedlíkem a zelím, svíčková na smetaně s brusinkami a domácím knedlíkem, hovězí guláš s houskovým knedlíkem nebo smažený řízek s bramborovým salátem.

Restaurace se nachází přímo v obchodním centru Globus, což ocení nejen nakupující, ale i rodiny s dětmi. Pro ty je připraven dětský koutek, kde se zabaví, zatímco si rodiče vychutnají svůj oběd či večeři v příjemném prostředí. Restaurace Globus v Karlových Varech je tak ideálním místem pro všechny, kteří hledají chutné a cenově dostupné jídlo v pohodlí a s příjemnou obsluhou.

Rychlá obsluha i v špičce

Restaurace Globus v Karlových Varech, která je součástí obchodního centra Globus, si zakládá na rychlé obsluze i v době obědové špičky. Díky propracované organizaci a dostatku personálu se vám nestane, že byste na jídlo čekali neúměrně dlouho. Ať už si vyberete z denní nabídky hotových jídel, minutkové kuchyně nebo si dáte něco sladkého na zub, vždy se můžete spolehnout na to, že vám jídlo naservírují s úsměvem a v co nejkratším čase. Restaurace Globus v Karlových Varech je tak ideálním místem pro rychlý a chutný oběd i ve chvíli, kdy nemáte času nazbyt.

Příjemné prostředí restaurace

Restaurace Globus v Karlových Varech, ať už ta v obchodním centru nebo samostatná restaurace, nabízí svým hostům příjemné prostředí pro klidný oběd či večeři. Prostor je vzdušný a světlý, s moderním a čistým designem. Pohodlné židle a prostorné stoly zaručují komfort i při delším posezení. Atmosféra je neformální a přátelská, vhodná pro rodiny s dětmi, skupiny přátel i jednotlivce. V teplých měsících je k dispozici i venkovní terasa, kde si můžete vychutnat jídlo s výhledem na okolí. Restaurace dbá na čistotu a příjemnou atmosféru, aby se u nich hosté cítili dobře a rádi se vraceli.

Možnost posezení venku

Restaurace Globus v Karlových Varech nabízí kromě prostorné vnitřní části i možnost posezení venku. Ať už si chcete vychutnat ranní kávu na slunci, oběd na čerstvém vzduchu nebo večeři pod hvězdami, venkovní terasa restaurace Globus vám k tomu poskytne příjemné prostředí. Terasa je vybavena pohodlným zahradním nábytkem a je obklopena zelení, která vám zaručí příjemný stín i v horkých letních dnech. Díky své poloze v obchodním centru Globus je restaurace s venkovní terasou snadno dostupná a nabízí dostatek parkovacích míst.

Po náročném dni stráveném nákupy v obchodním centru Globus si tak můžete dopřát zasloužený odpočinek a vychutnat si chutné jídlo či osvěžující nápoj na čerstvém vzduchu. Venkovní terasa restaurace Globus je ideálním místem pro rodiny s dětmi, romantické večeře ve dvou i pro setkání s přáteli.

Ideální pro rodiny s dětmi

Restaurace Globus v Karlových Varech, která se nachází přímo v obchodním centru Globus, je skvělou volbou pro rodiny s dětmi. Nabízí prostorné a pohodlné posezení, kde se pohodlně vejde celá rodina. Dětský koutek s hračkami a prolézačkami zabaví ty nejmenší, zatímco rodiče si v klidu vychutnají své jídlo. V nabídce restaurace nechybí ani dětské menu s oblíbenými pokrmy, jako jsou řízky, špagety nebo palačinky. Jídla jsou připravována z čerstvých surovin a s ohledem na dětskou chuť. Restaurace Globus v Karlových Varech je tak ideálním místem pro rodinný oběd či večeři po náročném dni stráveném nakupováním.

Otevřeno každý den

Restaurace Globus v Karlových Varech, která se nachází přímo v obchodním centru Globus, vám nabízí širokou škálu kulinářských zážitků každý den v týdnu. Ať už hledáte rychlý oběd během nákupů, posezení s přáteli u kávy a dezertu, nebo si chcete vychutnat večeři s rodinou, restaurace Globus je tu pro vás. Otevřeno máme sedm dní v týdnu, včetně víkendů a svátků, a to vždy v čase otevírací doby obchodního centra. Přijďte si pochutnat na poctivé české kuchyni, čerstvých salátech, lahodných pizzách nebo specialitách z grilu. Na své si přijdou i milovníci sladkého – v nabídce nechybí domácí dezerty, zmrzlina a další dobroty. Restaurace Globus v Karlových Varech je ideálním místem pro setkání s přáteli, rodinné oslavy i firemní akce. Těšíme se na vaši návštěvu!

Parkování zdarma u Globusu

Návštěvníci restaurace Globus Karlovy Vary a všech restaurací v obchodním centru Globus v Karlových Varech jistě ocení možnost bezplatného parkování. Globus nabízí svým zákazníkům prostorné parkoviště přímo u obchodního domu, kde můžete bez starostí zaparkovat svůj vůz po celou dobu vaší návštěvy. Ať už se chystáte na rychlý oběd, nákup potravin nebo příjemnou večeři s rodinou, parkování u Globusu vás nebude stát ani korunu.

Pohodlně zaparkujte a užijte si čas strávený v restauraci Globus nebo v některé z dalších restaurací v obchodním centru.