Rudická restaurace láká na [specialitu/atmosféru/cenově dostupné menu]

Rudice Restaurace

Nabídka jídel

Naše restaurace v Rudicích je proslulá svou nabídkou tradičních českých jídel, připravovaných s láskou z čerstvých a kvalitních surovin od lokálních dodavatelů. Ochutnat u nás můžete klasiky jako vepřovou pečeni s knedlíkem a zelím, hovězí guláš s houskovým knedlíkem, svíčkovou na smetaně s brusinkami a domácími knedlíky, nebo smažený sýr s hranolky a tatarskou omáčkou. Pro milovníky polévek nabízíme hovězí vývar s játrovými knedlíčky, česnečku s krutony a sýrem, nebo kulajdu s houbami. V nabídce nechybí ani vegetariánská jídla, jako smažený květák s bramborem a tatarskou omáčkou, nebo zeleninové rizoto s parmazánem. Sladkou tečkou za Vaším obědem či večeří může být například nadýchaný tvarohový koláč s ovocem, jablečný závin s vanilkovou omáčkou, nebo domácí štrúdl. Kromě stálého jídelního lístku nabízíme také sezónní speciality a polední menu za příznivé ceny. Přijďte si pochutnat na poctivém jídle v příjemném prostředí naší restaurace. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Speciality podniku

Naše restaurace se specializuje na tradiční českou kuchyni s důrazem na regionální speciality z Rudic a okolí. V našem jídelním lístku najdete pokrmy připravené z čerstvých, lokálních surovin, které nám dodávají místní farmáři a dodavatelé.

Naše specialita je vepřová pečeně na černém pivu s knedlíkem a zelím, která se pomalu peče v naší peci a je proslulá svou křehkostí a lahodnou chutí. Dalším oblíbeným pokrmem je hovězí guláš s domácími houskovými knedlíky, který vás zahřeje v chladných dnech. Pro milovníky ryb připravujeme pstruha na másle s vařenými bramborami, který pochází z nedalekého rybníka.

Kromě hlavních chodů nabízíme také široký výběr polévek, předkrmů a dezertů. Ochutnat můžete například kulajdu s houbami, smažený sýr s hranolky nebo jablečný závin s vanilkovou omáčkou.

Naše restaurace je ideálním místem pro rodinné oslavy, firemní večírky i romantické večeře. Nabízíme příjemné prostředí s tradiční atmosférou a ochotný personál, který se o vás postará.

Sezónní menu

Naše restaurace v Rudicích si zakládá na používání sezónních a lokálních surovin. Věříme, že jídlo chutná nejlépe, když je připravené z čerstvých surovin, které jsou v danou sezónu dostupné. Proto se naše menu neustále mění a přizpůsobuje se tomu, co nám okolní příroda nabízí. Na jaře se můžete těšit na pokrmy z mladé zeleniny, jako je chřest, medvědí česnek nebo kopřivy. V létě pro vás budeme mít připravené saláty z čerstvé zeleniny z naší zahrádky, grilované speciality a lehké ovocné dezerty. Podzimní menu bude plné hub, dýní a zvěřiny z okolních lesů. A v zimě vás zahřejeme poctivými vývary, pečenými masy a sladkými dezerty. Sledujte naše webové stránky nebo facebookovou stránku, kde pravidelně zveřejňujeme aktuální sezónní menu. Rádi vás u nás přivítáme a necháme vás ochutnat to nejlepší z Rudic a okolí.

Nápojový lístek

V naší hospůdce v Rudicích si potrpíme na širokou nabídku nápojů, která uspokojí i ty nejnáročnější jazýčky. Vedle klasiky jako je Plzeňský Prazdroj a Gambrinus točená, nabízíme i výběr piv z menších lokálních pivovarů. Pro milovníky vína máme připravený vinný lístek s lahvemi z Moravy i ze světa. Samozřejmostí je široký výběr nealkoholických nápojů, od domácích limonád po ovocné šťávy a minerální vody. Ať už si k jídlu vyberete cokoliv, u nás si určitě najdete ten správný nápoj, který váš kulinářský zážitek v Rudicích dokonale doplní.

Denní nabídka

V naší restauraci v Rudicích si dáváme záležet na tom, abychom vám každý den nabídli čerstvé a chutné pokrmy z kvalitních surovin. Naše denní nabídka se mění podle sezóny a dostupnosti surovin, takže si u nás vždy pochutnáte na něčem novém.

Připravujeme pro vás poctivé hotovky inspirované tradiční českou kuchyní, ale nechybí ani lehčí jídla ze zeleniny a masa. Samozřejmostí je polévka k obědu a sladká tečka na závěr.

Sledujte náš Facebook, kde zveřejňujeme aktuální denní menu. Rádi vám také denní nabídku prozradíme telefonicky. Těšíme se na vaši návštěvu!

Ceny a hodnocení

Rudice jsou malebná vesnička a bohužel nenabízí tak širokou škálu restaurací jako větší města. Informace o cenách a hodnocení restaurací v Rudicích můžou být proto omezené. Obecně ale platí, že ceny v menších obcích bývají příznivější než ve velkých městech. Můžete očekávat, že za hlavní chod v restauraci v Rudicích zaplatíte od 150 Kč do 300 Kč.

Pokud hledáte konkrétní informace o cenách a hodnocení, doporučujeme vám:

Prohlédnout si webové stránky restaurací v Rudicích, pokud je mají.

Podívat se na recenze na platformách jako je Google Maps nebo Zomato.

Zeptat se místních obyvatel na doporučení a tipy na restaurace s dobrým poměrem ceny a kvality.

Pamatujte, že ceny a hodnocení se můžou lišit v závislosti na ročním období a dalších faktorech.

Atmosféra restaurace

Rudice, malebná vesnička zasazená do Moravského krasu, se pyšní nejen krásnou přírodou, ale i útulnými restauracemi. Atmosféra v nich je přesně taková, jakou byste od venkovské hospůdky očekávali – přátelská, pohodová a srdečná. Místní restaurace jsou místem setkávání, kde se schází rodiny u nedělního oběda, přátelé na skleničku piva po práci i turisté po náročném dni stráveném poznáváním krás Moravského krasu.

Vůně čerstvě natočeného piva a tradičních českých specialit vás uvítá hned u vchodu. Dřevěné stoly a židle, často zdobené ručně vyřezávanými motivy, navozují atmosféru starých časů. Na zdech visí obrazy s motivy krajin Moravského krasu a fotografie zachycující život v Rudicích v minulosti. V krbu praská oheň, který v chladnějších dnech příjemně zahřeje a dodá prostoru útulnou atmosféru.

Obsluha je vlídná a ochotná, ráda vám s úsměvem poradí s výběrem jídla i pití. Ať už si vyberete klasiku v podobě svíčkové na smetaně s knedlíkem nebo dáte přednost sezónní specialitě z hub nasbíraných v okolních lesích, rozhodně nebudete zklamáni. Jídlo je chutné, porce poctivé a ceny příznivé.

Atmosféra v restauracích v Rudicích je zkrátka jedinečná. Je to místo, kde si odpočinete od shonu všedního dne, vychutnáte si dobré jídlo a pivo a strávíte příjemné chvíle s rodinou a přáteli.

Publikováno: 19. 06. 2024

Kategorie: jídlo a pití

Autor: OndrejSpalek

Tagy: rudice restaurace | informace o restauraci v rudicích