Tajemství kuřete odhalené: KFC Bucharova otevírá své dveře!

Kfc Bucharova

KFC Bucharova - nová adresa

KFC restaurace na adrese Bucharova v Praze prošla v nedávné době rebrandingem a změnou adresy. I když se může zdát, že se jedná o dvě různé pobočky, ve skutečnosti jde o stejnou restauraci s novým názvem "KFC Na Buchaře". Změna adresy z "Bucharova" na "Na Buchaře" je pouze kosmetickou úpravou a nemá žádný vliv na polohu restaurace. KFC Na Buchaře i nadále nabízí široký výběr kuřecích specialit, sendvičů, salátů a dezertů, které si zákazníci mohou vychutnat v příjemném prostředí restaurace nebo si je objednat s sebou. Pro ty, kteří preferují pohodlí domova, je k dispozici také rozvoz. Ať už si vyberete jakoukoli možnost, KFC Na Buchaře je tu pro vás, abyste si mohli vychutnat lahodné kuřecí pochoutky.

Oblíbené kuřecí speciality

V KFC Bucharova i KFC Na Buchaře si milovníci kuřecího masa přijdou na své. Na menu najdete všechny oblíbené kuřecí speciality, které si Češi zamilovali. Klasikou je křupavý kuřecí kbelík, ideální pro sdílení s přáteli nebo rodinou. Vybrat si můžete z různých velikostí a kombinací kuřecích kousků, ať už dáváte přednost kuřecím křídlům, stehničkám, nebo prsům. Pro milovníky sendvičů je tu Twister, sendvič s tortillou plněnou šťavnatými kuřecími stripsy, zeleninou a lahodnou omáčkou. Další stálicí je Zinger burger s pikantní kuřecí filetkou, křupavým salátem a majonézou. V nabídce nechybí ani stripsy, křupavé kuřecí kousky v lahodném těstíčku, které si můžete vychutnat s různými dipy. Ať už máte chuť na cokoliv, v KFC Bucharova a KFC Na Buchaře si zaručeně vyberete.

Prostor pro rodiny s dětmi

KFC Bucharova i KFC Na Buchaře bohužel nenabízejí vyhrazené prostory přímo určené pro rodiny s dětmi. V restauracích nenajdete dětské koutky ani jiné herní prvky. Nicméně, obě pobočky disponují prostornými prostory s dostatkem míst k sezení, kde se pohodlně usadí i větší rodiny. Samozřejmostí je dostupnost dětských židliček pro nejmenší.

Přestože chybí vyhrazený prostor, restaurace KFC se snaží být vstřícné k rodinám s dětmi. V nabídce najdete dětská menu, která jsou uzpůsobena chuti a velikosti porcí pro menší strávníky. Obsluha je zvyklá na přítomnost dětí a ráda vám s čímkoli pomůže.

Pokud hledáte restauraci s dětským koutkem, KFC Bucharova ani KFC Na Buchaře bohužel nebudou tou pravou volbou. Nicméně, pokud chcete dopřát svým dětem oblíbené kuřecí kousky v příjemném a čistém prostředí, restaurace KFC vám poslouží dobře.

Rychlé občerstvení s tradicí

V srdci pražských Dejvic, na rušné Evropské třídě, se nachází hned dvě restaurace KFC, které si získaly oblibu mezi místními i návštěvníky. KFC Bucharova a KFC Na Buchaře, jak napovídají jejich názvy, sídlí v těsné blízkosti sebe a nabízejí širokou škálu kuřecích specialit, které proslavily tuto americkou značku po celém světě. Ať už máte chuť na křupavé kuřecí stripsy, šťavnaté kuřecí kousky nebo lahodný sendvič Twister, v těchto restauracích si zaručeně přijdete na své. Obě pobočky se pyšní moderním a příjemným prostředím, které vybízí k posezení s přáteli či rodinou. Díky své strategické poloze v blízkosti stanice metra Dejvická a zastávek tramvají jsou KFC Bucharova a KFC Na Buchaře snadno dostupné z celé Prahy. Ať už spěcháte na oběd, svačinu nebo večeři, v těchto restauracích si vychutnáte rychlé občerstvení s tradicí, které uspokojí i ty nejnáročnější gurmány.

Doručení až domů

Máte chuť na křupavé kuřecí kousky, sendviče plné lahodných ingrediencí nebo třeba na šťavnaté stripsy z KFC, ale nechce se vám zrovna ven? Žádný problém! KFC vám rádo doručí vaši oblíbenou dobrotu až domů nebo do kanceláře. Stačí si jen vybrat, jestli máte blíž do KFC Bucharova nebo KFC Na Buchaře, objednat online nebo přes telefon a o zbytek se postaráme my. Kurýr vám jídlo přiveze teplé a připravené k okamžitému snědení. Užijte si pohodlí a nechte si KFC doručit až k vám!

Otevírací doba a kontakty

KFC Bucharova i KFC Na Buchaře jsou vám k dispozici prakticky nonstop. Obě restaurace otevírají své brány už v 10 hodin ráno a zavírají až pozdě večer. KFC Bucharova vás přivítá až do 23 hodin, zatímco KFC Na Buchaře má otevřeno dokonce do půlnoci, a to každý den v týdnu. Ať už si chcete pochutnat na křupavém kuřeti k obědu, večeři nebo jen tak na chuť, v KFC Bucharova i KFC Na Buchaře jste vždy vítáni. Pro více informací o otevírací době a speciálních akcích sledujte webové stránky KFC nebo se obraťte přímo na pobočku.

Atraktivní ceny a menu

KFC Bucharova i KFC Na Buchaře jsou vám dobře známé, pokud hledáte rychlé a chutné občerstvení za rozumnou cenu. Obě restaurace nabízejí širokou škálu produktů z kuřecího masa, od klasických kuřecích křidélek a stripsů, přes sendviče a wrapy až po saláty a dětská menu.

Ať už máte chuť na něco malého k zakousnutí nebo pořádný oběd, v KFC si určitě vyberete. Ceny jsou příznivé pro každého a pravidelně se objevují lákavé akce a slevové kupóny. Můžete si tak dopřát vaše oblíbené kuřecí pochoutky za ještě výhodnější ceny.

Obě restaurace, jak KFC Bucharova, tak KFC Na Buchaře, kladou důraz na rychlou obsluhu a příjemné prostředí. Vychutnat si tak můžete vaše jídlo přímo v restauraci nebo si ho vzít s sebou. Ať už zvolíte jakoukoliv variantu, v KFC si pochutnáte na kvalitním kuřecím mase za atraktivní ceny.

Sledujte KFC na sociálních sítích

Chcete mít prst na tepu všech akcí, novinek a speciálních nabídek z vašich oblíbených KFC restaurací Bucharova a Na Buchaře? Není nic jednoduššího než sledovat jejich profily na sociálních sítích! Najdete je na Facebooku a Instagramu, kde na vás čekají lákavé fotky křupavých kuřecích kousků, informace o nových burgerech a wrapech, ale také soutěže o lahodné ceny. Díky upozorněním vám už neunikne žádná speciální akce ani slevový kupón. Staňte se součástí komunity fanoušků KFC a sdílejte s nimi svou vášeň pro lahodné kuřecí pochoutky.

Speciální nabídky a akce

V KFC Bucharova i KFC Na Buchaře si dáváme záležet, abychom vám vaše oblíbené kuřecí speciality nabídli za co nejvýhodnější ceny. Proto pro vás pravidelně připravujeme speciální nabídky a akce, díky kterým si pochutnáte ještě výhodněji. Sledujte naše webové stránky a sociální sítě, kde vás budeme o všech novinkách informovat. Nechte si chutnat!

KFC Bucharova - místo pro setkání

KFC Bucharova a KFC Na Buchaře, to jsou dvě restaurace, které sice znějí podobně, ale nachází se na odlišných místech. Zatímco KFC Bucharova, jak už název napovídá, sídlí na ulici Bucharova, KFC Na Buchaře najdete na adrese Na Buchaře. Obě restaurace ale spojuje jedno – lahodná chuť kuřecích specialit podle tajné receptury Colonela Sanderse.

Ať už máte chuť na křupavé stripsy, šťavnaté kuřecí kousky nebo třeba twister, v obou restauracích si přijdete na své. KFC Bucharova i KFC Na Buchaře jsou ideálním místem pro rychlý oběd, večeři s přáteli nebo jen tak na chuť. Přátelská atmosféra a rychlá obsluha vám zpříjemní každý moment strávený v těchto restauracích.

Publikováno: 19. 06. 2024

Kategorie: jídlo a pití

Autor: OndrejSpalek

Tagy: kfc bucharova | kfc na buchaře